Holky prosím - nadměrek 1,4 na zimních Superfitkách je to hodně? Děkuji za rady :o)
Já si myslím,že na zimní boty je to dobry..nicméně lepší by bylo vyzkoušet.....
13. lis 2014
myslím že ne, ale víc bych už nebrala
13. lis 2014
maryonu
autor@zdeni.r
@ange_de_la_morte
@mates22
@mates22 Děkuji, vložka mě vůbec nenapadla :o))))
13. lis 2014
To je moc ze zkušenosti
13. lis 2014
@maryonu nevím jak u superfitek,ale 1,6 cm nadmerek u zimních botje akorát.
13. lis 2014
Taky jsem vzala o 1,5cm větší, ale náš toho zatím moc nenachodí a chci, aby mu vydržely celou zimu.
28. lis 2014
To uz mi prijde skoro dost😒