Holky skočila na mě nějaká chřipajzna. Doma jsme neměli normální Paralen jen Paralen plus - bez příbalovýho letáku, tak jsem si večer jeden vzala - bylo mi fakt hrozně. No a ráno koukam na net na příbalovy leták a jam píšou že se nesmí užívat při kojení. Může se mrňousovy něco stát???
Taky myslím, že se nic pro jednou nestane. Mně jednou lékarnice říkala, že to je skoro u všech léků, protože nejsou studie o tom, jestli a v jakém množství se to do mlíka dostává. Jestli je to pravda nevím, ale něco na tom možná bude.
21. zář 2014
Rekla bych, ze nemuze.To bys musela vzit konskou davku a myslm ze do mlicka by i tak preslo minimum latky