mates_neato
autor@mysch 👍 🙂 z párátek a na věčné časy
3. dub 2017
3. dub 2017
Moc pěkné, koukám, jací jsou v Jaroměři romantici...👍
3. dub 2017
romanticke,jen to J je jaksi opacne 🙊
3. dub 2017
Kéž by pomohl.Nebo řekl slova díku,za dobrý oběd. I ta pochvala zahřeje. A když něco slavím,aby i slovem popřál.Nic. ☹
Nebyla jsem hodná tak ani Ježíšek mi nic nedonesl. Za dobrotu na žebrotu achjo. ☹
3. dub 2017
Keby takych bolo viac..
4. dub 2017

Já v první moment myslel, že je to tam vyryté na věčné časy. 😉