icon
1 / 1
avatar

Já v první moment myslel, že je to tam vyryté na věčné časy. 😉

3. dub 2017
avatar

@mysch 👍 🙂 z párátek a na věčné časy

3. dub 2017
avatar
3. dub 2017
avatar

Moc pěkné, koukám, jací jsou v Jaroměři romantici...👍

3. dub 2017
avatar

romanticke,jen to J je jaksi opacne 🙊

3. dub 2017
avatar

Kéž by pomohl.Nebo řekl slova díku,za dobrý oběd. I ta pochvala zahřeje. A když něco slavím,aby i slovem popřál.Nic. ☹
Nebyla jsem hodná tak ani Ježíšek mi nic nedonesl. Za dobrotu na žebrotu achjo. ☹

3. dub 2017
avatar

Keby takych bolo viac..

4. dub 2017