ahoj holky, prosím o radu. Jelikož nemáme v práci obědy, budu si muset nosit s sebou. Což je docela problém, aby se mi to nevylilo v kabelce. napadlo mě vařit více jídla a pak marazit, ale jen po jedné porci. a nevím, do jak velkých dóz to pak dát do mrazáku, aby to zabralo málo místa? dělá to někdo taky takhle? odkud máte dozy?
Mam vetsinou modre dozy z ikea, nebo takove s cervenym gumovym okrajem a za 3 roky se mi nikdy nic nevylilo 🙂
Domácí potřeby , od číňanů , plastové hranaté krabičky český výrobce. Velikost na omáčku s masem stačí cca 200až300 ml. Na polívku 300až500 ml. Pokud jidlo neni zmrazené nosím ho ve sklenicich se sroubovacim víčkem
Já si jídlo nenosím v kabelce, ale v tašce zvlášť. Jinak ty dózy zaklapávací s těsněním drží dobře, nestává se, že by se to vylilo.
Přílohy si bud varim v praci nebo doma den predem a dam taky do krabičky nebo klidne jen do igelitaku. Knedliky mrazime v igelitaku po porcich.
Sekanou stejně jako knedlíky.
Moc doporučuji skleněné dózy z ikea. Jsou super, nic z nich nevytece a je příjemnější dat je do mikrovlnky a jíst z nich než z těch plastových
@l_ ale kulaté skleničky zaberou mnohem více místa v mrazáku, zvlášť když nejsou plné.
@lykantropie tak do mikrovlnky dávám jídlo na talíři, plast bych tam nedala
@konidana no a takhle se to ohřeje v tý skleněný misce a nešpiní se další nádobí
@lykantropie jak vypadají, dádš odkkaz?
@lykantropie ok, ale fakt si nedokážu představit mrazák plný skla:D (mrazíme porce ve velkém, a bčas roztřískám i ty zmrzlou plastovou krabičku - ne u nás by sklo neprošlo)😅
Na polivky jsou super dozy z Pepca kulate sroubovaci ( sklenici uz jsem rozbila i s nudlickovou polivkou...) na obedy ty Ikea
@maximka33 https://m.ikea.com/cz/cs/catalog/products/art/5... mají různé velikosti

z Pepca, Lidlu