Ahoj, jdeme na ples a téma je Afrika. Nějaký nápad, za co jít?
My zase máme téma film...jsem v koncích.
5. bře 2017
vlasy do culíku navrch hlavy a běžte za palmu😀
5. bře 2017
5. bře 2017
Zebra. Lev a lvice. Pytlaci. Nebo jen plavky a osusku a jste turisti jak vysiti 🙂 Nebo se omotat barevnym satkem a ste domorodci 😉
5. bře 2017

Tož to je jasné! Faraoni!