Dámy, ceka me oslava 40, mam si nadiktivat darky. Mam velky sen, ale ten si musím solnit sama. Co jste si přály vy?
Ja si ke 30ti nam budu prat nove kolo, let balonem, rekax. vikend na horach. A budu se tesit co mi, mi drazi splni. 🙂
16. led 2017
dostala jsem let balonem, splněný sen a za peníze co jsem ještě dostala, tak jsem si koupila kávovar 🙂
16. led 2017
Pořádnou koženou bundu která mi padne jako ulita a taková bude stát samozřejmě 10.000 😁.To je můj sen.Všechnu lásku světa už mám 😍