icon

dostala jsem podušené houby, co byste z nich udělaly?

avatar

klidně i zamrazit,ale jinak cokoliv,polívku,omáčku pod maso

28. říj 2017
avatar

guláš. at už s masem, nebo i bez.

28. říj 2017
avatar

vepřový na houbách, zapečené těstoviny s houbami, klidně do bramboračky...

28. říj 2017
avatar

Houbovku,platky na houbach,polevku,da se i smazenice,pokud ji mate radi😉

28. říj 2017