dostala jsem podušené houby, co byste z nich udělaly?
guláš. at už s masem, nebo i bez.
28. říj 2017
vepřový na houbách, zapečené těstoviny s houbami, klidně do bramboračky...
28. říj 2017
Houbovku,platky na houbach,polevku,da se i smazenice,pokud ji mate radi😉
28. říj 2017
klidně i zamrazit,ale jinak cokoliv,polívku,omáčku pod maso