dotaz ke zlomené ruce /pravé, je možné s tímto řídit? někdo mi říkal, že prý je to na pokutu.
Samozrejme, ze je to na pokutu!! Volant je treba drzet obema rukama, minimalne do zatacek. I za normalnich okolnosti.
19. říj 2017
Jojo, manzel mel taky pravou, sice obcas řídil, ale nemel. Mel to zlomené z lokte.
19. říj 2017
na pokutu ano ale hlavně je to ohrožování sebe i ostatních!
19. říj 2017
Já si to ani neumím představit, jak by to člověk mohl zvládnout.
19. říj 2017
Ano je to na pokutu😉