icon

dotaz ke zlomené ruce /pravé, je možné s tímto řídit? někdo mi říkal, že prý je to na pokutu.

avatar

Ano je to na pokutu😉

19. říj 2017
avatar

Samozrejme, ze je to na pokutu!! Volant je treba drzet obema rukama, minimalne do zatacek. I za normalnich okolnosti.

19. říj 2017
avatar

Jojo, manzel mel taky pravou, sice obcas řídil, ale nemel. Mel to zlomené z lokte.

19. říj 2017
avatar

na pokutu ano ale hlavně je to ohrožování sebe i ostatních!

19. říj 2017
avatar

Já si to ani neumím představit, jak by to člověk mohl zvládnout.

19. říj 2017
avatar

@janakar můj muž je blázen.. prstama může hýbat, takže ráno odjel. dokonce si včera rozepnul i košili...

20. říj 2017