holky, mám takový problém: koupila jsem si nový mobil a pravděpodobně je z Polska. když píšu nějaký mail, dole je "podpis" wyszlano z Samsung. Netušíte, jak to přepsat do češtiny?
No v aplikaci email 🙂 nevim jestli mas gmail nebo jinou ale musi to byt tam v nastaveni. 🙂 A nebo se dostanes pres pocitac na mail a vypnes to tam 🙂
10. dub 2017
Ja mam vychozi email na androidu - otevru emailovou aplikaci, vlevo mam takovy ty tri carky jako rozbalovaci menu, na to klikni, uplne dole je nastaveni, hned nahore je Ucet - tvuj email a vedle nej takovy to ozubeny kolecko na dalsi nastaveni, na to tuknu a tam je nekde dole kolonka Podpis, kde to muzu vypnout nebo zmenit ten text.
10. dub 2017
10. dub 2017
maximka33
autorDěkuju, už to mám!!!!
11. dub 2017


V nastaveni emailu - automaticky podpis. Bud v mailu na pc nebo telefonu