holky, máte někdo O2TV nebo něco podobného? kde není vstupní poplatek na zařízení?
my taky mame O2 tv a mame od O2 i internet a myslim ze pritel nic neplatil
2. led 2017
Máme 20 let starou anténu, chytáme cca 40 kanálů a bohaté nám to stačí 🙂. Vstupní poplatek tedy žádný. Jen české televizi 🙂
2. led 2017
maximka33
autormy totiž máme problém se signálem, občas nám to kostičkovatí a chytíme jen jeden program..
2. led 2017
Žádný poplatek jsem neplatila a mám od nich i internet a díky paušálu máme o2TV levnější 🙂
2. led 2017
Máme taky O2 TV a internet...poplatek se sice neplatí,ale zase je potřeba koupit si od nich modem, takže ro vlastně vyjde nastejno...
2. led 2017
My máme skylink a vstupní poplatek byl 1kč (za instalaci včetně krabičky a kabelů to vyšlo na cca 15 Kč). Jinak velká spokojenost 😉
3. led 2017
Mam O2 a zadny vstupni poplatek jsem neplatila.