holky pomoc. vařím v papiňáku, je to starší typ. no a nejde mi sundat poklice, když už je to uvařené. jsou na to nějaké fígle?
maximka33
autor@berenika39 jj to zkouším. tak to asi nechám stát v dřezu.
6. led 2018
Nema pojistku? Nase mama vzdy nadzvedáa vareckou, aby pustil paru
6. led 2018
Taky máme na pojistku a až klesne tlak, tak jde otevřít
6. led 2018
nech to vychladnout, pak pod studenou vodu celý hrnec