icon

holky, poradíte? dneškem mi končí pracovní poměr (dala jsem výpověd v listopadu). do tří dnů se mám hlásit na úřadu práce, ale nemůžu najít tu výpověď a zápočták jsem zatím nedostala.. přihlásí mě i tak?

avatar

Prihlasi, ale do 10 dnu to musite dodat

31. led 2017
avatar

taky to tak mám, dneska poslední den v práci a zítra hurá ÚP, až budu mít vše z práce, tak to pak jen dodám 🙂

31. led 2017
avatar

díky holky, to jsem ráda, do práce jdu v pondělí podepsat předávací protokol, tak mi asi taky něco předají. hlavně ať nepřijdu o podporu.

31. led 2017
avatar

Ja myslela ze podporu nedávají když da člověk výpověď sam....davaji?

31. led 2017
avatar

Pokud si dala ty vypoved, tak plnou podporu nedostanes

31. led 2017
avatar

@beveron narok je, ale pouze 45% po podpurci dobu (5 mesicu)

31. led 2017
avatar

@luidisek diky, ja věděla ze v tom neco je.

31. led 2017
avatar

@maximka33 o podporu nepřijdeš, když přijdeš do 3 dní se nahlásit 🙂

1. únor 2017
avatar

@mamkamarketa Pokud to je výpověď v určitých důvodech (např. neslučitelnost práce s péčí o dítě), tak je plná podpora.

1. únor 2017