holky, poradíte? dneškem mi končí pracovní poměr (dala jsem výpověd v listopadu). do tří dnů se mám hlásit na úřadu práce, ale nemůžu najít tu výpověď a zápočták jsem zatím nedostala.. přihlásí mě i tak?
taky to tak mám, dneska poslední den v práci a zítra hurá ÚP, až budu mít vše z práce, tak to pak jen dodám 🙂
31. led 2017
maximka33
autordíky holky, to jsem ráda, do práce jdu v pondělí podepsat předávací protokol, tak mi asi taky něco předají. hlavně ať nepřijdu o podporu.
31. led 2017
Ja myslela ze podporu nedávají když da člověk výpověď sam....davaji?
31. led 2017
Pokud si dala ty vypoved, tak plnou podporu nedostanes
31. led 2017
@mamkamarketa Pokud to je výpověď v určitých důvodech (např. neslučitelnost práce s péčí o dítě), tak je plná podpora.
1. únor 2017
Prihlasi, ale do 10 dnu to musite dodat