jakou aplikaci používáte na účtenkovku? aby mi to skenovalo a nemusela jsem to vypisovat?
Taky se pridam
5. lis 2017
Mám tu origo od nich doporučenou, skenování tam je,ale není 100% vždy to staho jiné čísla.pak byla nezařazená. Vypisují je ručně a už mě to nebaví ,,tak už ani nezapisují.
5. lis 2017
Zkusila jsem tu origo aplikaci, ale taky nacitala blbosti, vypsala jsem.rucne jednu.uctenku,zjistila jaká je to pakarna a vykaslala jsem se na to.
5. lis 2017
Se přidám taky me zajímá