máte úrozovou pojistku? zajímalo by mě, kolik peněz dostaneme za zlomenou ruku, bere se to opravdu 5-6 týdnů? manžel u toho bude chodit do práce... pojistku máme od 8 dne
Záleží u koho je manžel pojištěny ..ale berou to vetsinou podle tabulek,jaka část těla je zraněná a čím vic je ta dana cast tela pouzivana,tak tim vic bodů-peněz 😊
Já mám takytaky úrazové, ale byla jsem tanečnice tak, nevim jestli je to stejné když to byla moje profese? Každopádně jsem pobirala celou rekonvalescenci nejdéle však tři měsíce, pak bych měla smůlu...naštěstí jsem to využila jenmožnosti jednou,...
to je dost ivdividualni, podle pojistky.... ja za jeden steh na noze dostala 2500
A ještě to berou podle doby nezbytně nutné na vyléčení urazu
Mě se do pojistky započítala i následná rehabilitace. Taky dost záleží, co pak napíše do papírů doktor. Každá pojistka je jiná. Plošně se to určitě říct nedá.
Každá pojišťovna to má jinak a záleží co máš za pojištku, a co v ní všechno máš? Zda jen úraz, k tomu chirurgický zákrok a pak třeba i trvalé následky... A taky záleží jakou kost má zlomenou. V podstatě o peníze byste mohli zažádat už po první lékařské správě. Taky záleží, zda tam máte neschopenku...?
Třeba tchán je u České pojišťovny, za zlomenou nohu dostal 5 000. Manžel u Metlife dostal tu samou částku za zlomený malíček (měl tam následek úrazu + chir. zákrok), ale nevím zda se do CHZ dlaha počítala, vím, že sádra se počítá.
jukněte do pojistných podmínek
Ella měla zlomenou klíční kost, nekomplikovaně, dobře se to hojilo, bandáž (ne sádra), léčení 3 týdny, a dostala 7500...