Další, co si nechá už velkým dítětem tahat cecky jako kráva vemeno a ještě se u toho fotí🤦🏼♀️
2. bře 2024
@22hanah A co je tobě do toho? To je snad každého věc, ne? Nechápu, proč jsi defakto u každého příspěvku tak strašně rýpavá a negativní!
3. bře 2024
maxulekapcule
autor@anonymous2023 je, hlavně zapomněla, že už mě to u předešlého příspěvku psala, a stejně jako u předešlého příspěvku není nic vidět.
3. bře 2024
maxulekapcule
autor@lis6 😂 chtěla jsem rozesmát a zase jsem jen urazila 😂
3. bře 2024
maxulekapcule
autor@22hanah že Tebe to baví, zla, zapskla baba, která musí každýho jen urážet. Mrzí mě tvůj nudnej život.
3. bře 2024
Modrý koník
@22hanah Respektuj, prosím, Kodex stránky Modrý koník, díky za pochopení.
3. bře 2024




Můžete založit nový styl - kojojóga