Tak jsem se v pondeli rozloucila s mym gynekologem a v patek uz jdu na poradnu do nemocnice... Mam malo cervenych krvinek, tak jsem dostala Aktiferin, mate ho taky nekdo? To jsou prasky za trest.
Já ho také jedla od 26tt než jsem porodila..mě teda nevadil..
1. pro 2010
Já to jedla po každém porodu,měla bych nejspíš pořád,ale chudokrevnost nebolí 😀
1. pro 2010
mazurovci
autormne nevadi ten lek, jako ze by mi po nem bylo spatne, ale ze se musi na lacny zaludek... A ja mam porad na neco chut, tak ze cekat 2 hodiny po jidle a nebo rano pul hodiny pred jidlem, to je pro me poklo :D
1. pro 2010
Ahojky, taky jsem ho na konci těhu jedla...