Ahoj ahoj. muj syn ma v prosinci nejen Vanoce,ale i narozeniny. Bude mu rok a tapu co mu za darky. poradite mi prosim neco vdecneho a praktickeho?moc dekuji 😉
Malej má taky narozeniny v prosinci (bude i dcera)... k prvním narozeninám dostal tatru...odrazedlo od dědy.. nějaké oblečení...zatloukavadlo..dvoukusove puzzle..sensory mic...rozum ž toho stejně dítě nemá tak bych to neprehanela
Syn,narozenv prosinci.....tatra,hraci stolek FP,drevene vkladacky,auta,odrazedlo enduro male,pexeso pro nejmensi,hraci volant atd.
malej měl narozky včera, tatru dostal, ale ještě jí neocenil, zato cokoliv co bliká a hraje a duplo lego, to JO 🙂)
Ahoj, dcera ma v prosinci taky prvni narozeniny a budeme davat houpaciho konika 😊
U nas nejvetsi uspech mela a ma kuchynka z Ikey, pak activity board, Duplo kostky, dal dostal hodne knizek a ruzny vkladacky. A do vany kouzelny kohoutek od Yookidoo. Ale myslim, ze to strasne zalezi na povaze ditete, u nas treba vubec nefrci auta.
U nas to probehlo tento tyden. Vedou motoricke drevene hracky a od nas dostala detske kresilko, to ma velky uspech. Chodi si tam sama sednout a cist ❤️
Jestli to pomůže dám ti tipy co dostal náš malý k prvním narozeninám: hrací nočník, mluvící pejsek od fisher price , Dřevěné kostky , Odrážedlo... náš malý je taky prosincový 😀