Ahoj Mamky, vite nejaka proc nikde najednou nemohu sehnat mlicko od Hami 6+ po 600g, ale jen baleni po 800g? diky za odpovedi 😉
Už se vyrábí jen verze 800gr, taky ho používáme.
8. srp 2017
Skončila výroba,už je jen 800 g v dóze.
8. srp 2017
mclinkin
autoraha,tak to je skoda:-/ ted to bude o to drazsi :-/
8. srp 2017
u nas se da jeste sehnat i 600g baleni, kupuju v teta, nebo tesco, ale tam jsem ted dlouho nebyla.
8. srp 2017
A takový pocit, že změnili balení a krabici. Takže místo 600 g baleno teď mají jen 800 g dozu.