Ahoj, můžu se zeptat jestli se Vám některé stalo, že Vás po odběru krve bolela ruka, nebo žíly v ruce?
Já byla v úterý v poradně a brali mi krev na protilátky a od té doby mě bolí ruka s různou intenzitou bolesti a už mě to štve. S rukou hýbat můžu, ale ta tupá bolest mě štve.
Občas mě po odběru bolí, pohnu s ní, ale bolí mě. Za pár dní mě to přešlo 🙂
19. dub 2019
Ja mivam modriny, nekdy me ruka boli par dni, nekdy vubec... Jak je ta sestricka sikovna
19. dub 2019
Přesně, podle toho, jak je sestra šikovná. Párkrát jsem už měla pocit, že mi ruka upadne😀
19. dub 2019
Já to mám po každém odběru ☹️