
34 / 42
CO?? Já jsem velký kluk!
krásná fotka 🙂 jo chlapi s děckem těm to vždy moc sluší 🙂
27. črc 2010
mes
autor@misullka20 děkujeme za pochvalu🙂
27. črc 2010
@mes není zač... pochvaluji všechny fotečky, neboť každá je krásná a pěkně nafocená, ale psát to ke každé nemůžu 😀 🙂
27. črc 2010
mes
autor@misullka20 jsi zlatá🙂
27. črc 2010
@mes nu nejsem.. prostě dokonalost sama 🙂
27. črc 2010
hezký na zeď do obýváku