mes
25. črc 2010
Já na tátu a táta na mě🙂
Ondráškovi je půl roku a jeden den🙂
krásné fotečky, moc vám to všem sluší 🙂
25. črc 2010
mes
autor@andreasek82 Jééé moc děkujeme🙂)
25. črc 2010
kráááásné fotečky, všechny 🙂 super
26. črc 2010
moc krasne vsechny fotecky!!! tatonek je take moocinky sikovny!!!!
26. črc 2010
Krásná série fotek 🙂
26. črc 2010
Mocinky moc krásné fotky. Prostě profesionální!!!!
26. črc 2010
mes
autor@p.vojarova děkujeme mooooc!
26. črc 2010
mes
autor@barushka0404 Jooo do těch máme ještě daleko..ale děkujeme!
26. črc 2010
Mes, oko úplného začátečníka říká, profesionální fotky 😀
26. črc 2010
mes
autor@barushka0404 tak to moooc děkuji🙂))
26. črc 2010
mes.Jak jinak,zase krásné fotečky🙂))
28. črc 2010
mes
autor@petronelas Děkuji za pochvalu foteček a Ondráška především🙂
15. srp 2010
mes
autor@misullka20 Zlobáci to jsou, ale lásky velký🙂
15. srp 2010
krásní rodiče a krásné dítě 🙂
15. srp 2010










































krásný fotečky všechny!! tomu se říká profi domácí focení🙂))