
2 / 42
Má oblíbená..Ondrulka těsně p otom, co mi chtěl utrhnout pramen vlasů:)
mes
autor@slunickoseznam.cz děkujeme zlatíčko..to bude páreček, co? S tou Vaší krásnou holčičkou!! Rarášek mu skutečně říkáme..🙂)
28. črc 2010
Má šibalské oči no jo dva draci to aby si nehráli na mamku a tatku už ve dvou letech🙂))
28. črc 2010
moc vám to sluší, malej je úžasnej...............
2. srp 2010
Krásné fotečky jsi moc fotogenická mesinko a Ondrášek rarášek se vám fakt poved