
40 / 42
mes
autorJééé ahojky Verunko! Tak moc držím palečky..já jsem si nějak myslela, že už máš miminko..nevím kde jsem to vzala🙂 Tak přeji to samé..užívejte si malého od samotného začátku, nedávno byl Ondrulka miminečko a už je to pomalu chlap...hrozně to letí..a všechno foťte a natáčejte..už to nikdy nevrátíte🙂) Přeji co nejlepší porod a ZDRAVÉ a hodné a krásné miminko!!
28. črc 2010
no my jsme totiž dvakrát o miminko přišli,ale teď je to už v pořádku a my se těšíme na malého Šimonka. Máte moc krásný fotečky to si fotíte sami? tak papa
29. črc 2010
Moc Vám to sluší. Rarášek je moc krásný,povedl se Vám. Asi nebudete vědět kdo jsem :oD byla jste moje třídní Veronika Bartošová. Dlouho jsem o vás nic neslyšela a náhodou jsem zde na vás narazila. Tak ať vám malý dělá jen a jen samou radost.Ty kulišárny mu koukají z očí :oD
My teď taky čekáme chlapečka,máme 10týdnů do porodu tak už se moc těšíme. Ozvěte se papa Verča