icon
3 / 20
Umím sedět:)..rychle foť maminko..než padnu za vlast:)
avatar

krásné fotky a i model nemá chybu!

15. srp 2010
avatar
mes
autor

@blanka.k Nemám externí blesk..bylo špatné světlo..moc jich nevyšlo..ale děkuju mooc!

15. srp 2010
avatar

no ty jsi úžasnej rarášek!!!!

18. srp 2010