mes
20. čer 2010
Tento způsob léta - zdá se mi poněkud nešťastným...aneb Rory na chaloupce
Krásný no nemůžu se vynadívat!!! Ondrášek je fešák fešáckej 🙂 fotky fááákt supééér 🙂
21. čer 2010
kouzelný fotečky. Moc se ti povedly, šikulka!!!! A malej je k sežrání 😵
21. čer 2010
Teda Mes, nádherný fotečky, asi si tě pak pozvu k nám🙂) a Mrňousek je nádhernej... a chválim i manžílka 🙂
24. čer 2010
mes
autor@bella.cullen.
@jaru30 oběma moc děkuji za komentáře!
@platinka 🙂) já bych malého platiňáka fotila rááááda🙂 a děkujeme za pochvalu taťky🙂
24. čer 2010
















no fotky opěk úúúúúúúúúúžasné 🙂 jsi úžasná fotografka opravdu 🙂 a malej je v tý bundičce uplně k sežrání 🙂