
7 / 16
..a já byl trošku pučák..protože chci mít už konečně holé nožičky!
...poněkud nešťastný...tento způsob léta... 🙂 Bylo tři dny teplo a bazének bez plíny a dneska svetr a punčocháče s dekou... Vypadá strašně moc komicky jak je pučák 🙂
25. črc 2010
no Vám to teda sekne chlapci, jste tvrďáci!!!!