mes
29. čer 2010
Toy story - aneb Ondrášek s tatínkem..
tak to ani náhodou šmrdlo..🙂 fakt krása! já se teda taky snažím ,ale na tvé kvality nemám..🙂) jen tak dál..ráda se pokochám super fotečkama!
29. čer 2010
krásné fotky 🙂
29. čer 2010
mes
autor@misullka20 Díky za krásné komentáře..Ondrulka je vytoužený chlapeček a tak je mooooc milovaný🙂 Tak ať se Vám brzy zadařííííí!!!
30. čer 2010
mesi ty tada válíš🙂 pořád krásnější a krásnější fotečky🙂
2. črc 2010
mes jsi skvělá, je to krááásné, budou nádherné vzpomínky, bohužel to letí a čas nejde vzít zpět, aspoň na krásných fotkách se zastaví....malý je úžasný a fotografka taky
6. črc 2010
mes
autor@misullka20 určitě se přání vyplní🙂 a moc děkujeme!
6. črc 2010
























































@pehaka ježiš..no to nééé..já jsem jen taková šmrdla trdla🙂 Ale jsi moc hodná...fakt díííky! Jo jo Ondrášek je náš obříček..láska moje (však to znáš🙂