Už déle než měsíc má Ondrášek oblíbenou hru na schovávanou..neustále ji zdokonaluje:D Video zde:
Co se týče tyhle hry u nás taky vede,strašně se u toho nasmějem.Je to prča jak už vnímají víc a takhle blbnou🙂
19. srp 2010
Stejnak jsou to šikulové🙂
19. srp 2010
krásný !! všechny videjka... je to šikulka !!!
20. srp 2010
Jejéééj nádhera🙂