Globulus cum natrio tetraborico po zavádění mě pálí
Dobrý večer mám dotaz jsem těhotná 6 měsíců
Nikdy jsem se spodkem problémy neměla
Udělal se mi mírný výtok který jsem řešila hned druhý den s lékařem ten mi předepsal Globulus cum natrio tetraborico (gobulky) dala jsem si 1 gobulku večer před spaním a za 10min mě to začalo pálit
Nevím jestli to nebylo tím že jsem měla trochu odření spodek ...
Nestane se nic malému? Nemám si radši nechat předepsat jiné antibiotika?
Mě vždycky pálí, vždycky jsem se musela jít sprchovat.
Tohle nejsou antibiotika, ale pálit by neměly. Tou odřeninou to být může. Zkusila bych ještě dnes a kdyžtak zavolala dr o jiný přípravek
Já jsem v těhotenství dvakrát užívala globule Macmiror a taky mě pálily. I doktor v porodnici říkal, že si na to stěžuje dost žen.🤷♀️
Děkuji za radi
Miminku se určitě nic nestane,pokud máš nějaké oděrky pálit to může,ale nemělo by. Zkus ještě jeden dva dny a pokud tě to bude pálit jen po zavedení,tak zavolej lékaři.