Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  miarosa
  9. říj 2010    
  Za posledni tyden se nám spustil monitor dechu 3x za noc, takovou rychlostí jsem v životě z postele nikdy nevyletěla. Naštěstí byl jen na bříšku úplně na kraji postýlky. ťuk ťuk

   ..nám se to stalo ,,zatím" jen jednou...ale na kraji postýlky nebyla☹ Dle sdělení MUDr. se může stát, že dojde k časově prodlevě s nádechem a monitor zareaguje (,,jen" pípal, siréna nespustila)..s manželem (kterého jen tak něco neprobudí) jsme vylítli, hned jak jsme uslyšeli pípání...a do rána jsem z toho šoku měla horečku 39,3 C, takže mazec....

   9. říj 2010

   no já nevím, myslím, že monitor v tomhle věku už je zbytečnej a stresující pro rodiče. Mimíska už cestujou po postýlce a tudíž pípou. My ho zatím máme ale jakmile mi to takhle zapípe, monitor vypnu.Jinak bych zešedivěla tuplem.

   10. říj 2010

   Nám se to stalo jen jednou, male se přestěhoval úplně dolů, takže v té tmě jak sem vyletěla byl první šok ten monitor a druhej, proboha kde je dítě? 😀 Monitor sem posunula víc dolů a od té doby v pohodě. Sice už bude malýmu 10 měsíců, ale určitě do roku ho tam nechám.

   10. říj 2010
   miarosa
   autor

   Já sem si také říkala, jestli je monitor ještě teď důležitý, náš šikulka už trošku leze, ale četla sem že nebezpečí hlavně s dýcháním je do 1 roku. Takže ještě zůstane na svém místě 🙂)) za ten týden mi naskákali opary na celé puse a to na ně netrpím.

   10. říj 2010