icon

Krásná ukázka uvažování u 2,5 letého dítěte.
Dnes jsem s Fanouškem jela za jednou kamarádkou do Hořovické nemocnice. Shodou okolností na 3. patro, kde je i porodnice.
Dojatě mu tam tedy ukazuji dveře Porodního sálu a povídám '' Koukej, tady ses narodil''. On se nejprve zvědavě rozběhl podívat, najednou se zarazil, otočil a s hrůzou v očích se plačtivě ptá '' a maminko, ty mě teď jdeš vlátit? ( vrátit)???''

😀

avatar

bobek malej🙂

20. kvě 2016
avatar

Jeziiiis bobanek 🙂 taky se mi tam holky narodily 🙂

20. kvě 2016
avatar

To je tak sladký :D 🙂

20. kvě 2016
avatar

Už je po záruce 😀

21. kvě 2016
avatar
23. kvě 2016
avatar

tak jsem se upřímně zasmála, jsou to naši miláčkové že? oni vždy dokáží překvapit

23. kvě 2016
avatar

Miláček....

31. říj 2018