icon

Holky neznáte někdo Ivetu Fidlerovou , dříve působila v Kralupech nad Vltavou nyní kdo ví kde je , měla na facebooku skupinku Kočárky z dovozu, kde od spousta maminek vybrala zálohy na kočárky z dovozu nebo rovnou celou částku ale kočárů jsme se nedočkali nikdo ... jsem mezi okradenými 3250,- a chtěla bych o týhle hyeně v lidské podobě nějaké informace ...

avatar

v kralupech bydlim ale bohuzel ji neznam, je to hnus co udelala ☹

5. dub 2014
avatar

to je hnus ☹

5. dub 2014
avatar

Koukni na "Zub", tam se paní už nějakou dobu řeší. Budou tam i ostatní okradené. Je mi líto, co Vám všem stalo. ☹
https://www.facebook.com/groups/317174651748699/

5. dub 2014
avatar

Hned ten první připnutý přípěvek...

5. dub 2014
avatar

@ivkakoubkova to je škoda co jsem kukala tak vechny její děti tam chodili do školy nebo chodí
@janca_88 jj zlodějka jedna prašivá

@ginnevra jj to vím ale my máme svoji skupinku na to udělanou a sháníme právě o ní info, na zubu se nám to moc nelíbilo hlavně se nám nelíbí že tam paní správcová skopčila dokument s našimi údaji a adresami ! mohla na ní jen upozornit

5. dub 2014
avatar

Aha. Já se v tom moc neorientuju. Četla jsem jen sem tam něco, takže skoro nic nevím. Jen mi bylo povědomě to zmíňované jméno. Držím pěsti, ať to brzy vyřešíte.

5. dub 2014
avatar

@ michala1989 Ahoj Míšo, tak jak jsem si to přečetla co se ti stalo že te paní okradla tak to je mi moc lito a hlavně to je pekna zlodějna. A držím ti palce aby si ji co nejdříve našla a vyděsila si s ni peníze co ti dluží.

6. dub 2014