icon
14 / 28
další vafle - už jsem vychytala těsto a byly krásně křupavé :-)
avatar

vypadají luxusně!!

23. led 2014
avatar

jů, vypadají dobře (ten škrob v receptu je místo vajíčka?)

23. led 2014
avatar

@katyxq jj, bez něj byly takový gumový - lívancový 😀

23. led 2014
avatar

paráda - idem ten tvoj recept skúsiť mám nový vaflovač 🙂

3. bře 2014