další vafle - už jsem vychytala těsto a byly krásně křupavé :-)
vypadají luxusně!!
23. led 2014
jů, vypadají dobře (ten škrob v receptu je místo vajíčka?)
23. led 2014
michamicha
autor@katyxq jj, bez něj byly takový gumový - lívancový 😀
23. led 2014
paráda - idem ten tvoj recept skúsiť mám nový vaflovač 🙂
3. bře 2014

recept http://bymicha.blogspot.cz/2014/01/vafle-bez-va...