tak už nejspíš definitivně končíme s kojením, Laurinka už spí celou noc a ráno na nějaké prso kašle :/
Já chciiiii takyyy dítě, které spí celou noc !!! Jak to děláš ? Dej my návod, prosím prosím 😀
16. únor 2011
tak už nejspíš definitivně končíme s kojením, Laurinka už spí celou noc a ráno na nějaké prso kašle :/
Já chciiiii takyyy dítě, které spí celou noc !!! Jak to děláš ? Dej my návod, prosím prosím 😀
Vyměním dítě 🙂