icon

Ahoj maminky, jedete tady někdo LC stravu? Máte nějakou oblíbenou stránku, kde se inspirujete?

avatar

já ji nejedu, ale když jsem jela, tak jsem se hodně inspirovala na paleosnadno, a taky v jedné fb skupině

24. kvě 2022
avatar

Jela jsem dva roky LC . Teď se držím kolem 100g sacharidů a vyhovuje mi to. Stránky paleosnadno.cz

24. kvě 2022
avatar

Tiež už nejem LC, ale čerpala som z FB, instagramu a paleosnadno.cz 😏

24. kvě 2022
avatar

na FB jsem v této skupině Recepty pro LC - nízkosacharidové, low carb stravování

24. kvě 2022