Tak tohle bych si dala na zeď hned 🤩🤩🤩❤️❤️❤️
4. říj 2021
Nádhera ♥️
4. říj 2021
opravdu nádhera👏
4. říj 2021
mikolisek
autorMoc všem děkuji! ♥️
4. říj 2021
Odkud je foceno ? Z Pustého hrádku 🤔 ?
4. říj 2021
❤️ Nádhera 👍Kašperk je moje srdcová záležitost, vdávala jsem se tam 😍
4. říj 2021
@mikolisek my to máme právě docela z ruky, takže se tam dostaneme jen v létě, když jsou naši na Annině v rybářské chatě... Já se tam vdávat chtěla, ale logisticky to pro nás bylo nešťastné (Rokycany + Klatovy a okolí), takže jsme to vzdali... Teď už bych asi neustoupila a neřešila, jak se tam kdo dostane a kde budou spát...
4. říj 2021
Krása 😍
5. říj 2021
Nádhera teda 😍
5. říj 2021

dokonalost😍