icon
1 / 1
avatar

Také jediné kaše, každý večer 👍 a jenom na tu kaši večer už otvírá pusu, jinak ne🙂

22. črc 2021
avatar

omeleta nebo toasty😃

22. črc 2021
avatar

Bohužel kase to nikdy nebyly. Ale jako mě chutnaly, takže jsem to jedla já. 😃 Obvykle polévky nebo sklenicka.

22. črc 2021
avatar

u nás též jedině kaše, hlavně syn

22. črc 2021
avatar

Jedině kaše,ty miluje🙂

22. črc 2021
avatar

Přesně tahle kaše, jen v malinovo banánové variantě 👍

22. črc 2021
avatar

U našich kluků vede příkrm ve skleničce, srdíčkový talířek či ovocná kašička v kapsičce, klasické kaše se bohužel s úspěchem nesetkaly.

22. črc 2021
avatar

U nás také jen kaše a znám ten výraz a ještě do toho řev, že jsem pomalá 😂

23. črc 2021
avatar

Když byly menší tak kaše, teď záleží co mají k jídlu přes den - zrovna dnes byla k večeři houska namazaná tvarohem a k tomu okurka a malá rajčátka.

23. črc 2021
avatar

Kaše ozdobené ovocem

25. črc 2021