icon

Tvoření nás baví. ❤️🧡💛💚💙💜

avatar

Tak podobné aktivity jedině venku 😀 doma si to neumím představit a to máme před malováním 🙂.

23. kvě 2022
avatar

@eviicka Kluci naštěstí vždy ušpiní jen sebe a podlahu. A z té to jde dobře dolů. 😄 Mají teda povolené jen vyzkoušené barvičky, co jdou vyprat. 🙏

24. kvě 2022