
13 / 32
byl nám měsíc a tak jsme se nechali vyfotit
sluší Vám to moc...pěkná rodinka...
4. srp 2010
malá je celá maminka, sluší vám to
10. srp 2010
Miky, moc krásná fotka! Jste pěkná rodinka 🙂 Malá je opravdu celá ty, u nás je to naopak, Nikolka je celý taťka...
12. srp 2010
Moooc Vám to sluší 🙂 Krásná, spokojená rodinka 🙂
29. srp 2010
Krásná rodinná fotečka..sluší vám to
2. zář 2010
Četla jsem zprávičky a moc Vám držím palečky aby to Barunka zvládla....moc Vám to sluší, jste úžasná rodinka a statečná!!.o)
14. dub 2011
šikovná rodinka---))