
28 / 32
Naší bojovnici bylo už 6 měsíců, strašně ten čas letí
pusinka, je moc hezká. Držíme pěsti
9. led 2011
je to moc statečná princezna 🙂
9. led 2011
moooooc na vás myslíme....malá je velkej bojovníček 🙂
9. led 2011
Nádherná holčička, krásně vyrostla.. neuvěřitelně šikovná, statečná a silná.
9. led 2011
A ty jsi skvělá máma!
9. led 2011
Je nádherná!
10. led 2011
je krásna, a držím jej palce, môžem sa spýtať čo za choroba vás trápi? Držím palce 🙂
28. led 2011
miky
autor@zamilovana zhoubný nádor mozku.....ikdyž všichni doufáme, že po třech blocích chemoterapiee co už má Barborka teď za sebou už v hlavičce ten "neřád" není
29. led 2011
@miky aha, to je mi ľúto, a verím, že všetko bude v nalepšom poriadku a vaše zlatíčko bude úplne v poriadku 🙂 je nádherná 🙂
29. led 2011
ta je tak nádherná
1. únor 2011
Drzim vam pesti a sklanim se pred vami jak nejvice to jde mas mou uctu
16. únor 2011
Je to moc šikovná bojovnice...pořád na Vás myslíme... 🙂