Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
miladkat
Včera v 15:30
@martinatrnkova :point_right:SWAP :point_left::rose:mimo toho že pro nás na bazárek shání a třídí věci :innocent:darovala rýžovar. Děkujeme zlato:sparkling_heart:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
Včera v 15:25
:point_right:SWAP :point_left:pro nastávající matku, před porodem. :tulip:Zbylo z minulého bazárku.
Zobraz celou zprávu
miladkat
Včera v 15:23
:point_right:SWAP :point_left:zase něco ode mne.
Zobraz celou zprávu
miladkat
Včera v 15:18
@mona222 :point_right:SWAP :point_left::rose:Děkujeme za moc hezké oblečení pro tři děti :innocent::heart_eyes:, botičky i hračky. Kolegyně bude pečovat o chlapečka, tak ty nejmenší velikosti poputují k ní.
Zobraz celou zprávu
miladkat
Včera ve 14:11
@bobinecka01:innocent::point_right:SWAP :point_left:Dnes nám Bára osobně doručila spoustu krásného oblečení, botiček, knížek a hraček. A povídání při kávě bylo moc fajn. Děkuji moc anděli:rose:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
:point_right:SWAP :pray::pray::pray:Milé přítelkyně, máme tu několik proseb. Oblečení pro holčičku 122:hugging:. Oblečení pro holčičku 7let.Kočárek pro panenky.Rodina se šesti dětmi. Stavili se tady dnes, protože se k nim dostala zpráva že 18ého je bazárek. Jen už jim neřekli že až v říjnu. Něco pro ty menší děti jsem ji podarovala za jablka, která přinesla matka. Bohužel pro ty větší jsme měli jen pár triček s krátkým rukávem :sob:. Tak kdyby v těch velikostech někdo něco měl :pray::person_shrugging::female_sign:️.
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
@dintacta:point_right:SWAP :point_left:🤩🥰:rose:Mnohokrát děkuji za dary, oblečení pro dvě děti a hračky. Moc pěkné :tulip:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left:Děkujeme za krásné dary mé kamarádce Renatě Vocáskové. Hry, hračky, kabelky🤩:tulip::rose::smiley:
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
@misvas :heart_eyes::rose::point_right:SWAP :point_left:Děkujeme za další obr. balík. 🥰.
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
@misvas :sparkling_heart::point_right:SWAP :point_left:Moc děkujeme za krásné dary, i za přání. Tobě též přeji krásné dny. P. S. tu housenku si musím nechat🥰prostě, láska na první pohled :wink::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
miladkat
18. zář 2019
@bessinka Děkujeme za úžasné dary:point_right:SWAP :point_left::heart_eyes::rose:🥰, Krásné :people_with_bunny_ears_partying::female_sign::sparkling_heart::sparkling_heart:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
17. zář 2019
@hanulik991 moc děkujeme za skvělé dary.
Zobraz celou zprávu
miladkat
Zpráva byla změněna 16. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left: Drahé přítelkyně, :postbox:Adresa pro zaslání balíčku je:Milada Temcsáková Fillova 2 Brno Lesná 63800. Tel. 723553613, email je miladka.t@seznam.cz pro poslání úsporným balíkem. :rosette::loud_sound:
Další věcičky na bazárek. Dárce není z Koníka. I tak velké DÍKY Ráďo. :sparkling_heart:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
16. zář 2019
@m.e.l. Míšo:raised_hands::sparkling_heart::raised_hands:🥰, Moc děkujeme. Krásné věci, hračky, oblečení, kdo ocení ruční práci, jako já:wink:, má tu na bazárku krásné pletené věcičky:sparkling_heart:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
16. zář 2019
:point_right:SWAP :raised_hands:@janovkov Velké poděkování. Moc pěkné věci. Děkujeme 🥰
Zobraz celou zprávu
miladkat
16. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left:Třídíme. Další dary jsou zařazovány do krabic. Všem ze srdce děkuji. :sparkling_heart:Doplňující informace. :pray:Speciálně přechodným pěstounům :pensive:chybí:point_right: nejmenší oblečení a potřeby pro nedonošená miminka. :point_left:Toho je obecně nedostatek:pray:. Dále:point_right:lahvičky, dudlíčky, polohovací válečky, hnízdečka, zavinovačky, ňuchlací dečky, nosící šátky, kosmetika, podložky, minipidi plenky. Ohřívačky mléka, houpátka, kolotoče nad postýlky noční světýlka, hrací šumící hračky. :two_hearts:Pro větší kojence až batolata nám v bazárku chybí mikiny, legíny, body s dlouhým rukávem a hlavně punčocháčky. No a různá odstrkovadla, houpadla, skákadla:person_biking::male_sign:️. Učící hrnečky, :baby_bottle:🥤🥡lžičky, talířky, knížky, tužky barvičky. Kosmetika, ručníky, nočník. Pro tvořící děti :art::performing_arts:🧩např. plastelína a různé ty hmoty na patlání. :game_die:Skládačky a hračky rozvíjející motoriku. :dart:Obecně pro školáky pouzdra, baťohy, baťůžky a tašky. Pastelky, pera, tužky, gumy, fixy. Výkresy, :tennis:🥏nálepky jakékoliv odměňovací a radostné:person_juggling::female_sign::raised_hands::hugging:záležitosti. :medal::first_place:Jako nálepky, tetovačky, smajlíci, postavičky z vajíček, drobné dárečky. A oblečení. Základ:point_right:Legíny, triko, mikina. Věci na tělocvik, čepice na plavání, plavky, pláštěnky:hockey::martial_arts_uniform::ski:. Pro puboše a pubošky:joy::two_hearts::pray:malovátka a patlátka, krémy a ty různé čistící potřeby na pleť. Ozdoby, bižuterie, :flashlight::dividers::briefcase::dvd::guitar::notes:hudba, časopisy, hygienické potřeby. Sluneční brýle, literatura, sluchátka, no však, kdo má doma adolescenta ví sám. :relaxed:️ Pro pěstouny:full_moon_with_face::cloud_snow::umbrella:, jako lidi kteří jsou tak jako voják či misionář vždy připraveni přijmout a postarat se o dítě od 0-18 let:woman::woman::boy::boy::point_right: kosmetika,aby když jde nakoupit či na úřad, vypadal trochu k světu:rosette:️,vitamíny, zvláště to magnesium:wink:a čokoládíčku:joy:. Základní oblečení jako legíny, triko, mikinu, teplé ponožky, krém na nohy, cokoliv na dobití baterek:lips::wink:třeba kamínek nebo svíčku, CD s hudbou, něco na vlasy no a tak. Když přemýšlím o sobě a svých potřebách napadá mne, že ani nic nepotřebuji.🧦:handbag::heartpulse: Spíš jen pro rodinu. Věci které mi usnadní život, práci, úklid, praní... Cokoliv od jaru po toaletní papír. :relaxed:️.
Zobraz celou zprávu
miladkat
14. zář 2019
@pokodaDěkuji zlatíčko.
Zobraz celou zprávu
miladkat
14. zář 2019
@pokoda Velké díky Danielo. Moc krásný dar. :two_hearts:🥰:two_hearts::heart_eyes::hugging:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
14. zář 2019
@dmiska Mnohokrát děkujeme za pěkné věci. :point_right::two_hearts:🥰:ok_hand::point_left:
Zobraz celou zprávu
miladkat
13. zář 2019
:point_right:SWAP :pray:. Moc prosím DÁMY:two_hearts:Koníkovky, drahé přítelkyně. Vložte mi do balíku vaše jméno zde na Koníkovi. Ať můžu podávat zprávu o doručení. Děkuji a přeji krásné dny.
Zobraz celou zprávu
miladkat
13. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left:@narnell včera osobně doručila tenhle dar holčička velikost 74-80.Plus kosmetika a hračky. Moc děkujeme 🥰:raised_hands:🥰
Zobraz celou zprávu
miladkat
Zpráva byla změněna 13. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left:@makinaeliska Děkujeme za dary. 🥰:raised_hands:🥰Balík dnes ráno dorazil.Velikosti 74,104 kluk, slečna 128.Knihy,hračky.
Zobraz celou zprávu
miladkat
12. zář 2019
Nejdou mi přečíst IP zprávy. Když tak pište na Mesenger - Milada Temcsáková, nebo email - miladka.t@seznam.cz. Snad to brzo půjde. Děkuji.
Zobraz celou zprávu
miladkat
12. zář 2019
Další upoutávka na:point_right: SWAP. Budu vás tu s tím:wink: strašit:hugging:do října. Máme tu výbavu pro slečnu zhruba od 5-13 let, pro kluka velikosti 68-110,postýlku,odrážedlo,jídelní židličku, hrací deku, hračky pro nejmenší, plyšoně, knihy, odšťavňovač, botky, aktovky a baťůžky, povlečení do postýlky, kočárek trojku, zavinovačka, dečky, oblečení pro dospělé, snowboard a tuhle vélkou myš která je maskotem našeho společného SWAPU a zároveň myší vítací. :two_hearts::man::woman::girl::boy::woman::woman::boy::boy::man::girl::girl::woman::heart:️‍:woman::couple::person_juggling::female_sign::ok_hand:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
12. zář 2019
Díky @fandysek_1 balík pro Karamelku i na SWAP dorazil. Musím se přiznat že něco chlapeckého jsem si schovala pro budoucího chlapečka:panda_face:, měla jsem skoro samé holčičky, tak klučičí se moc nenastřádalo. :heart_eyes:🥰:raised_hands:.
Zobraz celou zprávu
miladkat
11. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left: Pozvánka. Datum 18.10.-20.10.Adresa Fillova 2. Příští týden ve středu upřesním časy a místo. Snad nám vyjde naše stará dobrá sušárna:pray:. Zatím jsem nesehnala všechny nájemníky kvůli souhlasu. Nicméně mi byl nabídnut alternativní prostor. Na stejné adrese, jen zezadu domu. Další možností jsou dvě místnosti v patře, též stejná adresa. :point_right:Takže děvčata 🥰, SWAP BUDE:raised_hands:Na Stejné adrese jako na jaře. PŘÍŠTÍ TÝDEN VE STŘEDU DODÁM KOMPLETNÍ INFORMACE. Pokud chcete něco poslat, adresa: Milada Temcsáková Fillova 2 Brno Lesná 63800. miladka.t@seznam.cz 723553613. Moc prosím nejpozději do 18.října.Všem moc děkuji za ochotu pomáhat. Jste skvělé. Opravdu 🥰. Vážím si vás. Milada.
Zobraz celou zprávu
miladkat
10. zář 2019
:point_right:SWAP :point_left:Díky @martinkatrnkova ,za velkou pomoc s pořádáním bazárku. Díky ní, a dalším dárcům, můžu dát další upoutávku na bazárek.
Zobraz celou zprávu
(5 fotek)
miladkat
9. zář 2019
:point_right:SWAP:point_left: Daruji do bazárku odšťavňovač, dcera hračky, a kamarádka která pečuje o chlapce na vozíku oblečení 92-104.
Zobraz celou zprávu
miladkat
7. zář 2019
Swap. Přátelé, výměnný bazárek na podporu pěstounských rodin a matek v nouzi opět bude. Plánuji na druhou polovinu října. Datum upřesním. Mnohé z vás už vědí, že se jedná o dobročinný výměnný bazárek. Heslo bazárku je :Přijď-Daruj-Vyber si -Vyměň. Malá ochutnávka již darovaných věcí, viz foto. Máteli jakýkoliv dotaz ohledně organizace bazárku, ptejte se. Chceteli něco věnovat zde moje adresa :Milada Temcsáková Fillova 2 Brno 63800 email miladka.t@seznam.cz. 723553613. Jinak se na vás budu v říjnu moc těšit. Datum upřesním příští týden. Na jaře jsme společně vaší nemalou zásluhou podpořili 14 přechodných pěstounek, 38 stálých pěstounských rodin, 18 samoživitelek, 7 matek z azylového domu. Zbytek vámi darovaných věcí posloužil klientům na Kociánce a mnoho oblečení pro dospělé, užily klientky z domova pro seniory. Něco málo jsme uskladnila na podzimní bazárek. Mám velkou radost, že je mezi vámi tolik dobrých dušiček, s velkým srdcem a zájmem pomáhat ostatním.
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
miladkat
15. srp 2019
Od včerejška máme doma nové mrňátko🥰. Je to sladké, okaté, a život mu neustlal zrovna na růžích. Zatím skoro pořád spinká. Je šikovné a já pevně věřím že mu bude jen a jen lépe.
Zobraz celou zprávu
Strana
z 3
Předchozí Strana
z 3
Další