icon

Holky, jdete některá na sokolsky slet s kočárkem? Může se tam s ním? Případně platí se za něj?

avatar

Manžel půjde s kočárkem. Já budu na place 🙂 koupili lístky na stranu aby nikoho nerušili kdyby se procházeli a nevím jak při sletu, ale při fotbale kočárky bez porblémů 🙂 ale šlo na jiný staion a je to převzatá zkušenost (od kamarádky)

19. čer 2018
avatar

@avlin aha, no snad to bude v pohodě tedy. Já budu jen jako divák a synové cvičí. Na jakou skladbu cvicis?

20. čer 2018
avatar

Siluety - tu s obručemy

20. čer 2018
avatar

@avlin tam budou i dvě mé kamarádky 😍

20. čer 2018