AKCE NOVÝ DOMOV.... nestíhám koukat ,kvůli praci a tak koukám teď a bulim 😢😢😢
A co bylo s rodiči? Zemřeli nebo se nechtěli starat?
16. pro 2016
Já taky bulela.
17. pro 2016
AKCE NOVÝ DOMOV.... nestíhám koukat ,kvůli praci a tak koukám teď a bulim 😢😢😢
A co bylo s rodiči? Zemřeli nebo se nechtěli starat?
Já taky bulela.
toho dědečka obdivuji 🙂