icon

Dnes jsme navštívily utulek pro opuštěná zvířátka... vlastně bych nevěřila co vše tam ty lidi vozí, co vše jsou schopny vyhodit na ulici!! Morčata, zakrslé kralicky,kočky, těhotnou fenku (po odchycení a dovezeni do útulku ,2dny na to porodila) , prasátka, kozy (pro jednu malilinkatou si po novém roce jedu ) a ovečky... je tam spousty zvířátek a tohle pro nás byla maličkost kterou jsme pro e mohly udělat 😍 MÁM Z TOHO DOBRÝ POCIT ?? ANO MAM !

avatar

Mockrát Vám děkuji, že jste zavítali do útulku Bona. Mám odtamtud adoptovanou mojí černou fenu. Jste úžasní ❤

20. pro 2016
avatar

Do bony take planuji zavitat

20. pro 2016
avatar

Tenhle útulek já znám. Sama jsem tam několik kočiček vezla :(. Jeden rok se narodila koťátka u taťky v práci a protože se všechny nerozdaly a začala být zima, tak jsme jak kočku, tak i zbylá koťátka odvezli právě do tohoto útulku. Další rok se ta samá situace stala u sestry ve fabrice a protože se jich tam chtěla ředitelka zbavit (bylo tam víc koček a všechny měly koťátka), tak jsme je také všechny pochytali a odvezli právě sem. Spousta útulků nás odmítla a neměli jsme kam jinam ty koťátka dát :(. Bylo jich hodně a byl podzim :(. Ale tady nás paní neodmítla 🙂. Majitelka je skvělá ženská a zvířata miluje.

20. pro 2016
avatar

super🙂 také letos podporujeme zvířátka..

20. pro 2016
avatar

@dhampi
@nikykiky
@alenka146 ml Maji tam spoustu úžasných zvířat... já zvířata miluji a nejraději bych si všechny vzala , ale bohužel chlap nedovolí tak aspoň občas nějakou korunku pošlu a s dárečkama určitě nekončíme 😍😍 a jak jsem psala jedu si tam.pro malinkatou kozičku 🐐 a možná i malého 🐇

20. pro 2016
avatar

😍

20. pro 2016
avatar

Jsi skvela!

sticker
20. pro 2016
avatar

@molly2014 děkuji nejen já na tom mám zásluhu 🙂 nápad sice byl můj ale i 3 skvělý lidičky se na tom podílely 🙂

20. pro 2016
avatar

@mimco2014 vsichni kdo ty opustene chudacky podporujou jsou skvely 🙂

20. pro 2016
avatar

@molly2014 ano a bylo by fajn kdyby to dělalo více lidí. Myslím že i maličkost potěší

20. pro 2016
avatar

@mimco2014 presne tak 🙂

20. pro 2016
avatar

Gesto krásné. Aké ten nufka u těch vrat mě dojal. 🙂 🙂

21. pro 2016
avatar

@janiseq97 Zuzanka je boží 😍

21. pro 2016
avatar

To je od Tebe tak hezký Evi.

21. pro 2016
avatar
21. pro 2016
avatar

Máš z toho dobrý pocit??? Ano, to měj a já mám zas dobrý pocit z Tebe a z toho, že ještě existují lidé jako Ty!❤

1. led 2017
avatar

@moninecko děkuji já tedy doufám a pevné v to věřím, ze je víc takových lidí, kterým tyto zvířata nejsou lhostejný . A dekuju 💖💖💕

1. led 2017