mimco2014
autorTady pořád sněží a krásné drží, uvidím ráno až pojedu z noční 😂
30. lis 2016
mimco2014
autorDrží a pěkně to klouže 😔
30. lis 2016
@mimco2014 cože? To je u vás? No to je krása. Tak hlavně opatrně. Večer jsem venčila tu naší blechu a trochu sněžilo,tak uvidim až vstsnem jestli tam něco bude.
1. pro 2016


U nás včera nepatrně,ale vůbec se to neudrželo ani na autech.