icon

Mám ho zabít teď nebo hned??? Vždyť to přece nevadí, když je doma! 😠😠 jo zabiju ho!!!

avatar

To Klaudince pomaloval nohy fixou 😲

19. lis 2016
avatar

Jo!! A je to dle něj opravdu vtipný!

19. lis 2016
avatar

@mimco2014 ježiš to je pitomec. Pak to bude dělat sama a bude si myslet,že je to tak v pořádku.

19. lis 2016
avatar

Co ti na to mám rict ... :( máš to tak trochu napsané v dopise

19. lis 2016
avatar

Chudinka bude plakat, až se to budeš snažit dostat dolů ☹

19. lis 2016
avatar

@nikinnna naštěstí jsou to ty obyčejné a šlo to dolů hned tak je to dobrý ale stejně ho zabiju

19. lis 2016
avatar

Hmm dobry 😒

19. lis 2016
avatar

@makytkal jako bez komentare

19. lis 2016
avatar

U nás před půl hodinou....prej to mají sportovci, barevná kolena, že se mu o tom zdálo! :D

19. lis 2016
avatar

@pajav 😂😂😂uf nejsme sami

19. lis 2016