mimco2014
autorJo!! A je to dle něj opravdu vtipný!
19. lis 2016
@mimco2014 ježiš to je pitomec. Pak to bude dělat sama a bude si myslet,že je to tak v pořádku.
19. lis 2016
mimco2014
autorCo ti na to mám rict ... :( máš to tak trochu napsané v dopise
19. lis 2016
Chudinka bude plakat, až se to budeš snažit dostat dolů ☹
19. lis 2016
Hmm dobry 😒
19. lis 2016
U nás před půl hodinou....prej to mají sportovci, barevná kolena, že se mu o tom zdálo! :D
19. lis 2016


To Klaudince pomaloval nohy fixou 😲