26. pro 2016
Masakr 😂
26. pro 2016
dobrý no 😀 akorát mohl dítě aspoň něčím přikrýt 😀
27. pro 2016
mimco2014
autor@pajuska252 máme doma 26stupnu takže myslím že není potřeba. Byla spocena jak blazen ... chlap dělá celý den venku takže je zmrzlej a proto on přehoz má
27. pro 2016
@mimco2014 tak to potom jo 😊
27. pro 2016
Hele, obcas to takhle doma vypada i se mnou😂😂😂
27. pro 2016


koukám, že tatínek si ustele kdekoliv 😀