Neuveritelny, jak to muze nekdo udelat takhle pred Vanoci???!!!
Prijdu domu z prace, vsechna okna otevrena a uvnitr nic, vsechno pryc!
Ja to nechapu to v sobe nemaji lide ani trosku svedomi?
Takhle pred Vanoci?..
Vsechno je pryc!!!
Jsem nestastny a cekam na policii snad to vyresi a zjisti kdo je takove hovado..
Porad tomu nemuzu uverit, co to ted bude za svatky?
Snad prijdou na to, kdo mi vyzral adventni kalendar...
všechna okna adventního kalendáře ... prohlídka zubu všech členů domácnosti, pachatel si určitě nevyčistil zoubky 😉
4. pro 2016
mimco2014
autorKaždoročně mě tohle pobavi 😂

4. pro 2016
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
4. pro 2016
No ty v***. Já než to dočetla dokonce tak jsem se lekla,že Tě vykradli. To už mi nedělej. Jinak mě to pak rozesmálo 🙂
4. pro 2016
To jako vážně ?! 😱