icon
2 / 20
(po) už jsem to nevydržela a jeden jsem musela ochutnat
avatar

ježiš mňam, asi se půjdu konečně najíst🙂

25. led 2013
avatar
miretka
autor

@lizaa Já měla hlad jako blázen, ale dala jsem jen jeden. Jsou vážně sytý...

25. led 2013
avatar

jsou luxusní... můžu poprosit o recept?

25. led 2013
avatar

Vypadají opravdu krásně ... též prosím o receptík 🙂 !!!

25. led 2013
avatar
miretka
autor

@tousatko 360g hladká m., 280g polohrubá m., lžička cukru, 2 lžičky soli, 350ml teplé vody, 80ml oleje, 1 žloutek, bílek na potření, 20g droždí. Vypracovat hladké těsto, které necháte tak půl h. kynout. Vyválíte kruh, rozdělíte na 8 dílů, do každého zabalíte, co máte ráda, srolujete, posypete sýrem, solí,..... Peče se na 180C asi 15-20min. - dozlatova (jsou pak křupavější).

25. led 2013
avatar

dík mám večeři na dnešek 🙂

25. led 2013
avatar

@miretka Mooc díky

25. led 2013
avatar

uplně jsem na ně dostala chuť

25. led 2013
avatar

@miretka Tak jsem je včera večer, když malej usnul, upekla a super. Dělala jsem je menší, takže jsem jich udělala 16 a manžel se do nich hned vrhnul :o) Nesu ochutnat i mým rodičům a odpolko upeču další várku na zítra ke tchýni. Moc děkuji, super mňamka

26. led 2013
avatar
miretka
autor

@tousatko Tak to jsem rára, že se podařilo a mělo úspěch!! Jak budu zase něco mít, přidám do albíčka.

26. led 2013
avatar

mňam to musím taky vyzkoušet 🙂

23. bře 2013
avatar

v poslední době myslím na domácí rohlíky... díky za recept, mám sice jeden od tety, ale asi zkusím tyto 🙂 díky za recept 🙂

26. bře 2013
avatar

Vypadají dobře..musím vyzkouset🙂

22. kvě 2013
avatar

Taky o víkendu vyzkouším,vypadají skvěle.

23. kvě 2013
avatar

Děkuji za receptík jsou výborný!!!!

27. kvě 2013
avatar

krása ;)

9. lis 2014