miretka
25. led 2013
Pečeme.....
Super, muzu se stavit nekdy na kafe:D
27. bře 2013
Nádhera 🙂
27. bře 2013
uff, ja kym som to nerozklika tak ked som videla male obrazky som myslela ze to su dake larvy s nozickami 😀
22. kvě 2013
Pečeme.....
Super, muzu se stavit nekdy na kafe:D
Nádhera 🙂
uff, ja kym som to nerozklika tak ked som videla male obrazky som myslela ze to su dake larvy s nozickami 😀
Teda obojí vypadá a určitě i chutná luxusně-oba recepty jsem si s dovolením okopírovala brzo zkusím.Díky:)